LinguaToday درباره

لینگواتودی در سال ۹۵ با هدف کمک به زبان‌آموزان به منظور یادگیری سریع و کاربردی زبان ایتالیایی ایجاد شد. یکی از مهم‌ترین اهداف لینگواتودی این هست که با آموزش تکنیک‌ها و روش‌های مؤثر یادگیری و طریق آموزش علمی و استاندارد زبان ایتالیایی به زبان‌آموزان کمک کنه تا به جای آزمون و خطا کردن بر‌روی روش‌های مختلف، بتونن مؤثرترین روش‌ها رو بشناسن و هزینه‌ی بسیار ناچیزی پرداخت کنن. با توجه به پیشرفت هر روزه تکنولوژی و بالا رفتن سرعت زندگی انسان، آموزشگاه لینگواتودی با ارائه‌ی آموزش‌های ویدئویی آفلاین و پشتیبانی صد‌در‌صد زبان‌آموزان این امکان رو فراهم کرده که هر فردی با هر میزان زمانی که داره بتونه برای خودش برنامه‌ریزی کنه و با کورس‌ها پیش بره و در کمترین زمان ممکن بیشترین پیشرفت رو داشته باشه. تا به حال صد ‌ها نفر با کمک لینگواتودی تونستن زبان ایتالیایی رو از صفر یاد بگیرن و “رضایت زبان‌آموزان ما” ‌‌‌‌‌‌گواه تکنیک‌ها و روش‌های مفید و کاربردی آموزش ماست.

پیشرفت شما، مهم‌ترین هدف لینگواتودی است!

تیم لینگواتودی همیشه قدردان اعتماد شماست و سعی می‌کنه تا جایی که امکان داره بهترین تجربه‌ی زبان‌آموزی رو برای شما رقم بزنه.🌷

معرفی تیم LinguaToday

Saleh Fakhimi

صالح فخیمی

بنیان‌گذار و مدیر‌ عامل

مقیم ایتالیا و دانشجوی دانشگاه Università degli studi di Bari

در رشته انفورماتیک و تولید اپلیکیشن

تنظیم و اجرای برنامه‌ریزی راهبردی برای هدایت اعضای تیم، رهبری، ارزیابی موفقیت LinguaToday در رسیدن به اهداف از جمله وظایف او محسوب می‌شن.

Saleh Fakhimi

بهاره باقری

مدرس، نویسنده و تولید‌کننده محتوای آموزشی

مقیم ایتالیا و دانشجوی دانشگاه Università degli studi di Bari

در رشته زبان و فرهنگ‌‌های مختلف (ایتالیایی، انگلیسی،‌ اسپانیایی و فرانسوی )

تدریس کورس‌های آموزشی آنلاین و ویدئویی آفلاین، نویسندگی و مترجمی مقالات وب سایت و در کل تولید محتوای آموزشی و فرهنگی از مهم‌ترین وظایف اوست.

👍ما را در کانال های اجتماعی دنبال کنید